KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15618390
nr 1561 8390
Acke Ã…slund
(1881-1958), Sverige
Signerad, daterad 1935, Hästar. Blandteknik, bildmått: 8,5x13 cm, yttermått inklusive ram: 18x22 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 4 september 2023
kl 19:12:26
4/9 11:37:51
Acke Ã…slund
Läs mer om Acke Ã…slund